фр. pavillon — походить від лат. pāpilio (зн. в. pāpiliōnem)
“метелик; метеликоподібна палатка, шатро”
(за зовнішньою подібністю навісу до розпростертих крил метелика).
( ↓ )

Павільйон культури — кураторська інституція, що працює на перетині сучасного візуального мистецтва, нової музики та архітектури. Це середовище для художнього експерименту, з яким ми працюємо через дослідницькі проекти та публічні події.

Засновницями та першими куратор(-к)ами є: Саша Андрусик, Ольга Балашова, Лізавета Герман, Вітя Глущенко, Марія Ланько, Іра Мірошникова та Олексій Петров. Інституція розташована в Павільйоні 13 вугільної промисловості ВДНГ, Київ.

Ми розпочали свою діяльність навесні 2020 року. Розповідаємо про те, що ми зробили за цей час у таймлайні ︎︎︎.

Павільйон культури, пролог. Cкульптура Анни Звягінцевої “Намалювати своє вікно, зім'яти папір” (арматура, зварювання), 2015. Фото: Євген Нікіфоров, 2020

Програма Павільйону культури буде заснована на довготривалій роботі кураторів по вивченню та оприявненню важливих імен, творів та практик, яким досі бракувало умов для професійної презентації та публічної уваги.

Через виставки, концерти та освітні події Павільйон культури відкриватиме ці актуальні явища сучасної культури для широкої аудиторії. Для професійної аудиторії архітекторів, художників, музикантів та дослідників Павільйон культури буде сталим середовищем для експериментальної роботи з послідовною підтримкою. 

Павільйон культури, прологФото: Євген Нікіфоров, Ольга Балашова, 2020

☁️

(      павільйон культури     )
адреса: пр-т Академіка Глушкова 1, павільйон 13 ВДНГ, Київ, Україна дивитись карту
зв’язок: info@pavilionofculture.com / +38 067 2927496